Willa Papierzówka - Księga Gości

Monika B.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu! Miejsce idealne na rodzinny wypoczynek. Dużo różnego rodzaju atrakcji dla dzieci. Obiekt położony na uboczu, dzięki czemu można zaznać ciszy i spokoju a dotarcie do centrum Rabki zajmuje tylko kilka minut.

czwartek, 31 sierpień 2017 10:33
Aleksandra W.

Bardzo ładnie urządzony obiekt, komfortowe warunki, Bardzo miła obsługa, smaczne jedzenie. Ogólnie bardzo dobrze!

czwartek, 31 sierpień 2017 10:33
Kasia

Willa Papierzówka świetne miejsce na pobyt z dziećmi, mnóstwo atrakcji i rozrywek. Nasze dzieci w szczególności polubiły dostępny dla Gości basen!

czwartek, 31 sierpień 2017 10:26
Anna z Jaworzna

Fantastyczne miejsce na pobyt z dzieckiem. Jedzenie przepyszne a gospodarze przewspaniali. Mój dwulatek dosłownie nie wiedział czym się bawić na terenie Papierzówki ? Serdeczne pozdrowienia dla całej rodziny. Kolejny raz w Rabce na pewno u Pani Małgosi ?

wtorek, 22 sierpień 2017 20:42
Basia i Piotrek z malutką Alicją

Jeździmy co roku na wakacje w góry, ale w tym roku byliśmy naprawdę zachwyceni. Małgosia z rodziną potrafiła nas wspaniale ugościć, zadbała o rodzinną atmosferę i nie pozwoliła odejść od stołu z pustym brzuchem. Dobrze że do pensjonatu było trochę pod górkę, to troszeczkę zrzuciliśmy kalorii po przepysznym jedzonku, a było tego dużo, smacznie i różnorodnie. Już dziś polecam niezdecydowanym ten wspaniały pensjonat z duszą.

poniedziałek, 17 lipiec 2017 19:21
Witek z córeczką

Przyjechaliśmy z córką, by trochę odsapnąć i odwiedzać żonę z synem w szpitalu, a przeżyliśmy parę cudownych dni. Moja córka hasała z gromadą dzieciaków po całym ośrodku. Ze względu na to, że wszyscy pensjonariusze byli z dziećmi, a trójka dzieciaków to wnuki właścicielki, nikomu to nie przeszkadzało. Właściwie to dom nakierowany na dzieci, łącznie z menu (pani Małgosia dopytuje się dzieci co lubią, a czego nie i "monituje" to na bieżąco). Zresztą jedzenie przepyszne, a atmosfera luźna i domowa.

czwartek, 23 luty 2017 12:21
Janina Mickiewicz

"Papierzówka " to najlepsze na świecie miejsce do pięknego i aktywnego wypoczynku organizowane atrakcje przez gospodarzy SUPER życzliwej serdeczności pełen DOM ,TO MIEJSCE się kocha i co roku pragnie się wracać.

czwartek, 26 styczeń 2017 17:20
Janina Mickiewicz

Kochani Małgosiu, Adamie, Ewuniu, Grzegorzu z Mateuszkiem, Szymonem i Piotrem jesteście najwspanialszą Rodzinką DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA za najradośniejsze radości, najsłoneczniejsze dni, za Wasze Serca pełne życzliwości.Tego wszystkiego doświadczamy od wielu lat wypoczywając w Waszej rodzinnej "Papierzówce" gdzie wygodne, czyściutkie pokoje i pyszne posiłki tworzą atmosferę RODZINNEGO DOMU. I w tym roku przyjeżdżamy, niecierpliwie czekamy końca czerwca.

czwartek, 26 styczeń 2017 15:18
Mila, Ania i Sebastian

Dziękujemy za wspaniały urlop w piękny początek Lata 2016. Gwiazdek Michelin'a by brakło, chcąc przyznać ją za każdą atrakcję: że wspomnę - basen, bilard, piłkarzyki, ping-pong, lotki, bieżnię, rowerek, dla dzieci - huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice, domki i pociąg do zabaw a o grillu, hamakach i leżakach nie wspomnę. Do tego balkon - dla tych co chcą mieć blisko do basenu, albo domek - jak ktoś lubi troszkę oddzielnie. Wszystko okraszone Serdecznością, Życzliwością, spełnianiem zachcianek :)

piątek, 29 lipiec 2016 16:17
Aleksandra z rodziną

Dom z duszą, a duszą domu jest cudownie ciepła i serdeczna Pani Małgosia, której towarzyszy w trosce o gości wspaniała Rodzinka. Takich miejsc już nie ma wiele. Tu króluje prawdziwa gościnność i tradycja góralskiego domu. Panuje tu fantastyczna atmosfera. Pani Małgosia przyrządza takie posiłki, że tęskni się za nimi od razu po wyjeździe. Jest wspaniale. Wrócimy tu nie raz.

czwartek, 14 lipiec 2016 15:51
facebook_page_plugin